Mobilie saspiestās dabasgāzes piegādes konteineri

CNG piegāde ar konteineru

Saspiestā dabasgāze tiek piegādāta mobilajos konteineros. Viena konteinera ietilpība – līdz 5500 m3 . Dabasgāze ir saspiesta līdz 1% no tās tilpuma un atrodas pie 250 bar spiediena. Tā tiek uzglabāta cilindriskas formas balonos, kas ir savstarpēji saistīti un nodrošina vienmērīgu spiedienu, neatkarīgi no gāzes atlikuma  sistēmā.

Viens mobilais konteiners var pilnībā uzpildīt līdz pat 25 smagos auto vilcējus.  Paziņojumi par gāzes līmeni sistēmā tiek nosūtīti  automātiski, un patērētājam nav nepieciešama īpaša gāzes piegāžu pasūtīšana.   GasOn nodrošina patērētājam nepātrauktu gāzes  patēriņu, līdzvērtīgu kā gāzesvada pieslēgums, tikai izmantojot mobilo gāzesvadu.

nepārtrauktam gāzes patēriņam.

Gāzes pieslēgums

Mobilais dispensers CNG uzpildei

Lai varētu izmantot saspiesto dabasgāzi no mobilā konteinera nav nepieciešams ierīkot īpašu gāzes uzglabāšanas cisternu vai veikt citus būvdarbus. Vajadzīgs tikai atrast vietu mobilajam kontineram, kas atrodas uz puspiekabes. Ja saspiestā dabasgāze tiek izmantota autotransportam, tad GasOn nodrošina uzpildes vietā dispensera moduli, no kura var vienlaikus uzpildīt 2-4 transporta vienības. Gāzi var sākt saņemt uzreiz pēc līguma parakstīšanas.

bez būvniecības - izmaksām!